SLP182M160E9P3
MFR.Part #
SLP182M160E9P3
JLCPCB Part #
C3722637
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 111mΩ 160V 1800uF 3000hrs@105℃ 30mm 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS