383LX153M063A062
MFR.Part #
383LX153M063A062
JLCPCB Part #
C3722635
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
-40℃~+105℃ 15000uF 3000hrs@105℃ 35mm 63V 63mm ±20% 插件,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS