SLPX102M200E5P3
MFR.Part #
SLPX102M200E5P3
JLCPCB Part #
C3722622
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 200V 3.15A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS