E91F451VSN221MR50U
MFR.Part #
E91F451VSN221MR50U
JLCPCB Part #
C3722620
Package
Plugin,D30xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.5A@120Hz 10mm 220uF 30mm 362mΩ@120Hz 450V 5000hrs@105℃ 52.5mm ±20% Plugin,D30xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS