EKMH630VND153MA63U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH630VND153MA63U
JLCPCB Part #
C3722581
Package
Plugin,D35xL65mm
Description
-40℃~+105℃ 14mΩ@120Hz 15000uF 2000hrs@105℃ 22.5mm 35mm 4.88A@120Hz 63V 65mm ±20% 插件,D35xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS