SLP122M200H3P3
MFR.Part #
SLP122M200H3P3
JLCPCB Part #
C3722483
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 166mΩ 200V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% Plugin,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS