383LX102M450N082
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
383LX102M450N082
JLCPCB Part #
C3722466
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 166mΩ 3.5A@120Hz 3000hrs@105℃ 40mm 450V 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS