EKMH181VQT392MB63U
MFR.Part #
EKMH181VQT392MB63U
JLCPCB Part #
C3722424
Package
Plugin,D40xL65mm
Description
-25℃~+105℃ 180V 2000hrs@105℃ 25mm 3900uF 40mm 5.03A@120Hz 65mm ±20% 插件,D40xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS