381LX271M400J052
MFR.Part #
381LX271M400J052
JLCPCB Part #
C3722417
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 400V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS