EKMM451VND471MA50U
MFR.Part #
EKMM451VND471MA50U
JLCPCB Part #
C3722400
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.85A@120Hz 22.5mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF 52mm 705mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS