EKMT421VSN271MQ45S
MFR.Part #
EKMT421VSN271MQ45S
JLCPCB Part #
C3722315
Package
Plugin,D25.4xL46.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.79A@120Hz 10mm 25.4mm 270uF 3000hrs@105℃ 420V 46.5mm ±20% 插件,D25.4xL46.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS