EKMZ421VSN151MP25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMZ421VSN151MP25S
JLCPCB Part #
C3722196
Package
Plugin,D22xL27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 22mm 27.5mm 420V 870mA@120Hz ±20% 插件,D22xL27.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS