381LX271M250H022
MFR.Part #
381LX271M250H022
JLCPCB Part #
C3722176
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.18A@120Hz 10mm 22mm 250V 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS