ETXH251VSN152MB50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ETXH251VSN152MB50S
JLCPCB Part #
C3722039
Package
Plugin,D40xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 1500uF 2.96A@120Hz 250V 40mm 52mm ±20% 插件,D40xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS