380LX182M200A452
MFR.Part #
380LX182M200A452
JLCPCB Part #
C3721982
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 111mΩ@120Hz 1800uF 200V 3000hrs@85℃ 35mm 4.3A@120Hz 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS