EKMZ451VSN561MQ60S
MFR.Part #
EKMZ451VSN561MQ60S
JLCPCB Part #
C3721973
Package
Plugin,D25.4xL62.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.13A@120Hz 2000hrs@105℃ 25.4mm 450V 560uF 62.5mm ±20% 插件,D25.4xL62.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS