381LX331M450A042
MFR.Part #
381LX331M450A042
JLCPCB Part #
C3721967
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 40mm 450V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS