E91F421VSN391MA50U
MFR.Part #
E91F421VSN391MA50U
JLCPCB Part #
C3721942
Package
Plugin,D35xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.3A@120Hz 214mΩ@120Hz 35mm 390uF 420V 5000hrs@105℃ 52.5mm ±20% 插件,D35xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS