SLPX153M050H4P3
MFR.Part #
SLPX153M050H4P3
JLCPCB Part #
C3721939
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 3000hrs@85℃ 31mΩ@120Hz 35mm 45mm 50V 6.56A@120Hz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS