381LX101M250H012
MFR.Part #
381LX101M250H012
JLCPCB Part #
C3721909
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.66Ω@120Hz 100uF 10mm 22mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 550mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS