EKMH201VNN272MA80U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH201VNN272MA80U
JLCPCB Part #
C3721892
Package
Plugin,D35xL82mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 2700uF 35mm 82mm ±20% 插件,D35xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS