ESMH350VSN223MR50U
MFR.Part #
ESMH350VSN223MR50U
JLCPCB Part #
C3721885
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 19mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22000uF 30mm 35V 5.33A@120Hz 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS