ESMQ201VSN821MR25S
MFR.Part #
ESMQ201VSN821MR25S
JLCPCB Part #
C3721830
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.93A@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 27mm 30mm 820uF ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS