380LQ561M180H042
MFR.Part #
380LQ561M180H042
JLCPCB Part #
C3721728
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 180V 2.25A@120Hz 2000hrs@85℃ 22mm 355mΩ@120Hz 42mm 560uF ±20% 插件,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS