380LX683M025A082
MFR.Part #
380LX683M025A082
JLCPCB Part #
C3721675
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10.4A@120Hz 10mm 13mΩ@120Hz 25V 3000hrs@85℃ 35mm 68000uF 80mm ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS