381LQ331M400A022
MFR.Part #
381LQ331M400A022
JLCPCB Part #
C3721668
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 32mm 330uF 35mm 400V 553mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS