E91F401VSN391MR65U
MFR.Part #
E91F401VSN391MR65U
JLCPCB Part #
C3721632
Package
Plugin,D30xL67.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2A@120Hz 214mΩ@120Hz 30mm 390uF 400V 5000hrs@105℃ 67.5mm ±20% 插件,D30xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS