ELXM401VSN271MA30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXM401VSN271MA30S
JLCPCB Part #
C3721615
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.31A@120Hz 10mm 270uF 32mm 35mm 400V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS