SLP271M420E7P3
MFR.Part #
SLP271M420E7P3
JLCPCB Part #
C3721601
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.229Ω@120Hz 1.25A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 420V 42mm ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS