ESMH101VSN472MA40U
MFR.Part #
ESMH101VSN472MA40U
JLCPCB Part #
C3721522
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2000hrs@85℃ 35mm 42mm 4700uF 5.11A@120Hz 53mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS