SLPX123M035H3P3
MFR.Part #
SLPX123M035H3P3
JLCPCB Part #
C3721520
Package
Plugin,D35xL3mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 3000hrs@85℃ 35V 35mm 3mm 4.27A@120Hz 44mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS