381LR101M400J012
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
381LR101M400J012
JLCPCB Part #
C3721502
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.326Ω@120Hz 100uF 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 400V 910mA@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS