SLPX182M063A1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX182M063A1P3
JLCPCB Part #
C3721457
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.9A@120Hz 10mm 1800uF 221mΩ@120Hz 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 63V ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS