SLPX151M400C3P3
MFR.Part #
SLPX151M400C3P3
JLCPCB Part #
C3721430
Package
Plugin,D25xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.27A@120Hz 1.33Ω@120Hz 10mm 150uF 25mm 3000hrs@85℃ 32mm 400V ±20% 插件,D25xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS