ESMQ401VSN391MA30S
MFR.Part #
ESMQ401VSN391MA30S
JLCPCB Part #
C3721420
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.13A@120Hz 2000hrs@85℃ 32mm 35mm 390uF 400V ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS