E92F3J1VND122MA80U
MFR.Part #
E92F3J1VND122MA80U
JLCPCB Part #
C3721367
Package
Plugin,D35xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1200uF 22.5mm 35mm 385V 5000hrs@85℃ 6.4A@120Hz 76mΩ@120Hz 82.5mm ±20% 插件,D35xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS