SLPX562M025A1P3
MFR.Part #
SLPX562M025A1P3
JLCPCB Part #
C3721344
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 107mΩ@120Hz 10mm 2.31A@120Hz 22mm 25V 25mm 3000hrs@85℃ 5600uF ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS