381LX121M450H032
MFR.Part #
381LX121M450H032
JLCPCB Part #
C3721310
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 22mm 3000hrs@105℃ 37mm 450V ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS