380LX682M035J022
MFR.Part #
380LX682M035J022
JLCPCB Part #
C3721309
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.6A@120Hz 25mm 3000hrs@85℃ 30mm 35V 6800uF 69mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS