SLPX122M160H3P3
MFR.Part #
SLPX122M160H3P3
JLCPCB Part #
C3721297
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 160V 166mΩ@120Hz 3.4A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS