E91F3J1VNT122MU65U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E91F3J1VNT122MU65U
JLCPCB Part #
C3721288
Package
Plugin,D45xL67.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1200uF 25mm 385V 4.5A@120Hz 45mm 5000hrs@105℃ 67.5mm ±20% 插件,D45xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS