EKMH101VSN222MQ50U
MFR.Part #
EKMH101VSN222MQ50U
JLCPCB Part #
C3721257
Package
Plugin,D25.4xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 113mΩ@120Hz 2.53A@120Hz 2000hrs@105℃ 2200uF 25.4mm 52mm ±20% 插件,D25.4xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS