SLPX151M385A5P3
MFR.Part #
SLPX151M385A5P3
JLCPCB Part #
C3721254
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.12A@120Hz 1.33Ω@120Hz 10mm 150uF 22mm 3000hrs@85℃ 37mm 385V ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS