EKMH101VNN103MB80U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH101VNN103MB80U
JLCPCB Part #
C3721250
Package
Plugin,D40xL8mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 100V 10mm 2000hrs@105℃ 25mΩ@120Hz 40mm 6.19A@120Hz 8mm ±20% 插件,D40xL8mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS