EKMH201VNN222MA80U
MFR.Part #
EKMH201VNN222MA80U
JLCPCB Part #
C3721247
Package
Plugin,D35xL82mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 2200uF 35mm 82mm ±20% 插件,D35xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS