380LX103M025H032
MFR.Part #
380LX103M025H032
JLCPCB Part #
C3721209
Package
Plugin,D22xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 22mm 25V 3.8A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 58mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS