SLPX102M350H9P3
MFR.Part #
SLPX102M350H9P3
JLCPCB Part #
C3721125
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 199mΩ@120Hz 3.6A@120Hz 3000hrs@85℃ 350V 35mm 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS