ESMH251VND222MA80U
MFR.Part #
ESMH251VND222MA80U
JLCPCB Part #
C3721027
Package
Plugin,D35xL82mm
Description
-25℃~+85℃ 113mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22.5mm 2200uF 250V 35mm 5.47A@120Hz 82mm ±20% 插件,D35xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS