1.5KE350A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
1.5KE350A
JLCPCB Part #
C3721011
Package
DO-201AD
Description
1.5kW 300V 332V 482V 4A TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS