SMCJ100A
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
SMCJ100A
JLCPCB Part #
C3719831
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 162V 5uA 9.3A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS